Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy : MATEMATICKÝ KLOKAN

Cesta: Titulní stránka > Předměty > Matematika
Výborné výsledky
Přední místa v celostátních hodnoceních středních škol, výborné výsledky studentů u státní maturity
Progresivní škola
Intenzivní zavádění tabletů a moderních technologií do výuky, výuka informatiky a volitelně i programování
Výuka cizích jazyků
Pestrost nabídky, mezinárodní jazykové zkoušky, zahraniční exkurze
Univerzálnost
Příprava na všechny typy vysokých škol, profilace studentů pomocí široké palety volitelných předmětů
Všestrannost
Bohaté kulturní a sportovní aktivity studentů, aktivní školní klub
Sport a tělesná výchova
Třída pro aktivní sportovce, kvalitní vnitřní a vnější sportoviště
Proč jít studovat na gymnázium

Opět nejúspěšnější

Nejúspěšnější gymnázium Plzeňského kraje v soutěžích a olympiádách  ve školním roce 2014/2015, 2013/2014, 2012/2013.

V posledních 5 letech jsme byli 4x první a jednou druzí. Předstihli jsme i všechna plzeňská gymnázia.

Klatovy Šumava

Matematický klokan

Studenti naší školy 17. března řešili příklady školního kola soutěže Matematický klokan.

 Výsledková listina kategorie BENJAMÍN:

Místo Příjmení Jméno Třída Body
1 Mazán Jakub SA 90
2 Urban Alexandr SA 89
3 Kleinová Viktorie SA 88
4 Drudíková Lenka PA 86
5-6 Kučera Kristián SA 81
5-6 Řeřicha Václav SA 81
7 Maštalířová Lenka SA 78
8 Kaňková Malvína PA 76
9 Hálek Tomáš SA 75
10-11 Chaloupka Jan PA 73
10-11 Nováček Ondřej SA 73

V kategorii Benjamín se zúčastnilo celkem 24 soutěžících.

Výsledková listina kategorie KADET:

Místo Příjmení Jméno Třída Body
1 Kislinger Jakub KA 120
2 Mudra Matěj KB 95
3 Mertl Jan TA 89
4 Nováček Tomáš TA 85
5 Bauerová     Eliška KA 84
6-8 Červený Michal TA 82
6-8 Holý Jakub KB 82
6-8 Jankovec Jakub TB 82
9-10 Koura Jakub KA 81
9-10 Vlček Miroslav KA 81

V kategorii Kadet se zúčastnilo celkem 34 soutěžících.

Výsledková listina kategorie JUNIOR:

Místo Příjmení Jméno Třída Body
1 Kubát Ladislav 1.B 75
2 Hofmeisterová Marie QA 73
3 Kadlec Tomáš QB 71
4 Strnadová Eliška 2.B 69
5 Jílková Tereza SxA 67
6 Schejbalová Barbora 1.A 67
7-9 Bělochová Šárka SxB 66
7-9 Kaiserová Adéla QA 66
7-9 Mertlová Jitka SxA 66
10 Bílková Kateřina QA 63

V kategorii Junior se zúčastnilo celkem 47 soutěžících.

Výsledková listina kategorie STUDENT:

Místo Příjmení Jméno Třída Body
1 Kislingerová Tereza OkA 115
2 Cihlářová Klára SpB 114
3 Holý Matěj SpA 88
4 Matoušek Daniel SpB 74
5 Hosnedl Adam SpA 73
6-7 Klein Richard OkB 62
6-7 Matějková Marie J. OkA 62
8 Holá Terezie SpB 61
9 Bártová Kateřina SpB 60
10 Žižková Alena OkB 59

V kategorii Student se zúčastnilo celkem 32 soutěžících. 

 

Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ