Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy : VÍTĚZOVÉ HALÍŘOVA MEMORIÁLU 2015

Cesta: Titulní stránka > Sport a sportoviště > Halířův memoriál
Výborné výsledky
Přední místa v celostátních hodnoceních středních škol, výborné výsledky studentů u státní maturity
Progresivní škola
Intenzivní zavádění tabletů a moderních technologií do výuky, výuka informatiky a volitelně i programování
Výuka cizích jazyků
Pestrost nabídky, mezinárodní jazykové zkoušky, zahraniční exkurze
Univerzálnost
Příprava na všechny typy vysokých škol, profilace studentů pomocí široké palety volitelných předmětů
Všestrannost
Bohaté kulturní a sportovní aktivity studentů, aktivní školní klub
Sport a tělesná výchova
Třída pro aktivní sportovce, kvalitní vnitřní a vnější sportoviště
Proč jít studovat na gymnázium

Opět nejúspěšnější

Nejúspěšnější gymnázium Plzeňského kraje v soutěžích a olympiádách  ve školním roce 2014/2015, 2013/2014, 2012/2013.

V posledních 5 letech jsme byli 4x první a jednou druzí. Předstihli jsme i všechna plzeňská gymnázia.

Klatovy Šumava

Vítězové Halířova memoriálu 2015

Hoši mladší
Běh na 60m Jůda Radek 8,0 s
Běh na 1500m Koranda Michal 5:08,1 min
Skok daleký Koranda Michal 485 cm
Hod míčkem Jůda Radek 79,92 m
Štafeta 4x 60 m Zíka Josef 32,7 s
Hnojský Jakub
Bijedič Jan
Bureš Tomáš
Dívky mladší
Běh na 60m Brožová Viktorie 8,6s
Běh na 800m Lorencová Veronika 2:37,2 min
Skok daleký Kantová Natálie 475 cm
Hod míčkem (150 g) Malá Monika 46,61 m
Štafeta 4x 60 m Brožová Viktorie 34,4 s
Kantová Natálie
Hofmeisterová Marie
Šmucková Johanka
Celkově KA
Hoši starší
Běh na 100m Dung Mirek 11,2 s
Běh na 1500m Fiala Josef 4:50,3 min
Skok daleký Bošek František 549 cm
Skok vysoký Vavřička Dominik 170 cm
Hod míčkem (350g) Krs Jan 70,67 m
Vrh koulí Patka Jiří 11,4 m
Štafeta 4 x 100 m Bejvl Jakub 50,2 s
Nagy Tomáš
Novotný Ondřej
Kaňák Lukáš
Dívky starší
Běh na 100m Holubová Marcela 13,5 s
Běh na 800m Holubová Marcela 2:46,9 min
Skok daleký Maierová Klára 420 cm
Skok vysoký Jankovcová Anna 145 cm
Hod míčkem (350g) Černá Kateřina 46,15 m
Vrh koulí Kadlecová Hana 9,42 m
Štafeta 4 x 100 m Černá Monika 58,3 s
Vitáková Lucie
Bohůnková Marie
Kyslingerová Tereza
Celkově SxA
Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ