Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy : VÍTĚZOVÉ HALÍŘOVA MEMORIÁLU 2016

Cesta: Titulní stránka > Sport a sportoviště > Halířův memoriál
Výborné výsledky
Přední místa v celostátních hodnoceních středních škol, výborné výsledky studentů u státní maturity
Progresivní škola
Intenzivní zavádění tabletů a moderních technologií do výuky, výuka informatiky a volitelně i programování
Výuka cizích jazyků
Pestrost nabídky, mezinárodní jazykové zkoušky, zahraniční exkurze
Univerzálnost
Příprava na všechny typy vysokých škol, profilace studentů pomocí široké palety volitelných předmětů
Všestrannost
Bohaté kulturní a sportovní aktivity studentů, aktivní školní klub
Sport a tělesná výchova
Třída pro aktivní sportovce, kvalitní vnitřní a vnější sportoviště
Proč jít studovat na gymnázium

Opět nejúspěšnější

Nejúspěšnější gymnázium Plzeňského kraje v soutěžích a olympiádách  ve školním roce 2014/2015, 2013/2014, 2012/2013.

V posledních 5 letech jsme byli 4x první a jednou druzí. Předstihli jsme i všechna plzeňská gymnázia.

Klatovy Šumava

Vítězové Halířova memoriálu 2016

Hoši mladší
Běh na 60m Pohanka Vít 7,6 s
Běh na 1500m Černý Václav 5:19,1 min
Skok daleký Kyslinger Jakub 472 cm
Hod míčkem Idlbek Radek 66,65 m
Štafeta 4x 60 m Pohanka Vít 32,4 s
Netrval Jan
Šamberger Martin
Onder Robert
Dívky mladší
Běh na 60m Brožová Viktorie 8,6 s
Běh na 800m Kantová Natálie 2:45,9 min
Skok daleký Mastná Markéta 488 cm
Hod míčkem (150 g) Kohoutová Jana 49,2 m
Štafeta 4x 60 m Žáková Klára 34,0 s
Kantová Natálie
Brožová Viktorie
Hofmeisterová Marie
Celkově KA
Hoši starší
Běh na 100m Bošek František 11,7 s
Běh na 1500m Koranda Michal 4:54,1 min
Skok daleký Bošek František 554 cm
Skok vysoký Kučera Petr 168 cm
Hod míčkem (350g) Jůda Radek 76,1 m
Vrh koulí Jůda Radek 12,28 m
Štafeta 4 x 100 m Nguyen Mirek 49,8 s
Novák Michal
Andrle Jakub
Fišer Mikuláš
Dívky starší
Běh na 100m Mikulová Kristýna 13,6 s
Běh na 800m Kubátová Julie 2:35,5 min
Skok daleký Vlčková Tereza 424 cm
Skok vysoký Brůhová Zuzana 147 cm
Hod míčkem (350g) Kyslingerová Tereza 37,5 m
Vrh koulí Kyslingerová Tereza 9,55 m
Štafeta 4 x 100 m Mikulová Kristýna 56,8 s
Kadlecová Vendula
Šmerdová Eliška
Tomanová Karolína
Celkově SpA
Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ