Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy : VÍTĚZOVÉ HALÍŘOVA MEMORIÁLU 2011

Cesta: Titulní stránka > Sport a sportoviště > Halířův memoriál
Výborné výsledky
Přední místa v celostátních hodnoceních středních škol, výborné výsledky studentů u státní maturity
Progresivní škola
Intenzivní zavádění tabletů a moderních technologií do výuky, výuka informatiky a volitelně i programování
Výuka cizích jazyků
Pestrost nabídky, mezinárodní jazykové zkoušky, zahraniční exkurze
Univerzálnost
Příprava na všechny typy vysokých škol, profilace studentů pomocí široké palety volitelných předmětů
Všestrannost
Bohaté kulturní a sportovní aktivity studentů, aktivní školní klub
Sport a tělesná výchova
Třída pro aktivní sportovce, kvalitní vnitřní a vnější sportoviště
Proč jít studovat na gymnázium

Opět nejúspěšnější

Nejúspěšnější gymnázium Plzeňského kraje v soutěžích a olympiádách  ve školním roce 2014/2015, 2013/2014, 2012/2013.

V posledních 5 letech jsme byli 4x první a jednou druzí. Předstihli jsme i všechna plzeňská gymnázia.

Klatovy Šumava

Vítězové Halířova memoriálu 2011

                                                                           

                               

 

 

         

                          

 

 

Hoši mladší

                                                

 

 

Běh na 60m

Klika Jan

7,6 s

 

Dung Nguen Minh

Běh na 1500m

Klika Jan

5:21,9 min

 

Skok daleký

Jarošík Jakub

510 cm

 

Hod míčkem

Jarošík Jakub

60,79 m

 

Štafeta 4x 60 m

Sattler Michael

32,1 s

 

 

Nguen Trong

 

 

Klika Jan
Jarošík Jakub

 

 

 

 

 

 

 

 

Dívky mladší

 

 

 

Běh na 60m

Krejčiříková Tereza

8,0 s

 

Běh na 800m

Krejčiříková Tereza

2:33,8 min

 

Skok daleký Handschuhová Klára 463 cm

Hod míčkem

Fialová Veronika

49,06 m

 

Štafeta 4x 60 m

Illetšková Jana

32,8 s

 

Hronková Eliška
Fialová Veronika
Krejčiříková Tereza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hoši starší

 

 

 

Běh na 100m

Greger Martin

11,5 s

 

Běh na 1500m

Koželuh Vojtěch

4:18,6 min

 (rekord HM)

Skok daleký

Bešta Lukáš

588 cm

 

Skok vysoký

Bešta Lukáš

181 cm

 

Hod granátem

Jacko Michal

59,81 m

 

Vrh koulí

Kyselý Vojtěch

11,36 m

 

Štafeta 4 x 100 m

Veslý Václav

47,8 s

 

 

Greger Martin

 

 

Polák David
Matějka Pavel

 

 

 

 

 

 

 

 

Dívky starší

 

 

Běh na 100m

Roubalová Andrea

13,8  s

 

Běh na 800m

Petrmichlová Diana

2:37,4 min

 

Skok daleký

Martínková Tereza

424  cm

 

Skok vysoký

Kreuzerová Markéta

148 cm

 

Hod granátem

Költöová Aneta

45,53 m

 

Vrh koulí

Tichá Markéta

9,45 m

 

Štafeta 4 x 100 m Tomanová Tereza 57,6 s
Tomanová Anna
Költöová Aneta
Krýslová Barbora
Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ