PARTNERSKÝ VÍKEND V KLATOVECH - 14.- 15. 9 2012 | MĚSTSKÝ ÚŘAD KLATOVY

PARTNERSKÝ VÍKEND V KLATOVECH - 14.- 15. 9 2012

Hlavní menu

Doporučujeme

Krajský úřad Plzeňského kraje
Krajský úřad Plzeňského kraje
Informační server ŠumavaNet.CZ - regionální informace
ŠumavaNet.CZ - informace o regionu
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Pošumavská odpadová, s.r.o.
Pošumavská odpadová, s.r.o.

Partnerský víkend v Klatovech - 14.- 15. 9 2012

Klatovy – Dny od 14. do 15. 9. 2012  patřily v Klatovech partnerství mezi městy Klatovy, francouzským městem Poligny a nizozemským Heemskerkem.

Hlavní témata tohoto setkání byla dvě. Prvé bylo podepsání deklarace  prodloužení dvacetiletého partnerství s městem Poligny a patnáctiletým partnerstvím s Heemskerkem. Druhé téma bylo předání státního vyznamenání Francouzské republiky, které ve večerních hodinách 14. září 2012 předal  v obřadní síni klatovské radnice francouzský velvyslanec v ČR Pierr Lévy paní Danuši Bělohlávkové (titul Důstojník Řádu za zásluhy) a panu Janu Vránovi (Rytíř Řádu za zásluhy).

Součástí partnerského víkendu v Klatovech byla i výstava dětské kresby v sále ZUŠ  v Plánické ulici, koncert přátelství na klatovské radnici a další program spojený s prezentací regionálních potravin z Klatovska a Francie. Nechyběl koncert Dechového orchestru mladých a  ukázka výrobků chráněné dílny klatovské Diakonie. 

   
 
 

Prohlášení o přístupnosti | Obsah stránek spravuje: Městský úřad Klatovy, redakčním systémem DynaWeb. Webdesign & hosting : ŠumavaNet.CZ