MĚSTO KLATOVY NEMÁ ZÁJEM NA ROZŠIŘOVÁNÍ UBYTOVEN | MĚSTSKÝ ÚŘAD KLATOVY

MĚSTO KLATOVY NEMÁ ZÁJEM NA ROZŠIŘOVÁNÍ UBYTOVEN

Hlavní menu

Doporučujeme

Krajský úřad Plzeňského kraje
Krajský úřad Plzeňského kraje
Informační server ŠumavaNet.CZ - regionální informace
ŠumavaNet.CZ - informace o regionu
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Pošumavská odpadová, s.r.o.
Pošumavská odpadová, s.r.o.

MĚSTO KLATOVY NEMÁ ZÁJEM NA ROZŠIŘOVÁNÍ UBYTOVEN

Vážení spoluobčané,

jsem nucen reagovat na lživý a útočný dopis, kterým mě a minimálně část vedení města pan Váchal nepravdivě obviňuje z toho, že město Klatovy aktivně napomáhá přílivu Romů ze severu a rozšiřuje ubytovací kapacity o stovky míst.

Není to pravda. Město za poslední roky nerozšířilo kapacitu ubytoven (dlouhodobě spravuje pouze ubytovnu v Zahradní ulici a azylový dům v Koldinově ulici). Ani do budoucna stávající kapacitu v městských ubytovnách rozhodně rozšiřovat nebudeme. Stejný, naprosto jednoznačný názor drží i Zastupitelstvo města.

V případě podnikatelských záměrů v soukromých objektech využíváme k jejich omezení možností, jež umožňuje stávající legislativa. Její přitvrzení by nám pochopitelně pomohlo.

Za zcela absurdní považuji zmínku o mém osobním (volebním, ...) profitu z příchodu nepřizpůsobivých občanů. Již několikrát jsem se k celé záležitosti zcela jasně vyjádřil. Na svém názoru, že pomáhat se má pouze tomu, kdo si to zaslouží, má snahu začlenit se běžného života a pomoc si odpracovat, nic neměním.

 

Podrobnější či doplňující informace vám ochotně poskytnu i osobně.

  

Rudolf Salvetr

starosta města

Prohlášení o přístupnosti | Obsah stránek spravuje: Městský úřad Klatovy, redakčním systémem DynaWeb. Webdesign & hosting : ŠumavaNet.CZ