NOVOROČNÍ PŘÁTELSKÉ SETKÁNÍ NA KLATOVSKÉ RADNICI - ROK 2014 | MĚSTSKÝ ÚŘAD KLATOVY

NOVOROČNÍ PŘÁTELSKÉ SETKÁNÍ NA KLATOVSKÉ RADNICI - ROK 2014

Hlavní menu

Doporučujeme

Krajský úřad Plzeňského kraje
Krajský úřad Plzeňského kraje
Informační server ŠumavaNet.CZ - regionální informace
ŠumavaNet.CZ - informace o regionu
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Pošumavská odpadová, s.r.o.
Pošumavská odpadová, s.r.o.

Novoroční přátelské setkání na klatovské radnici - rok 2014

Reprezentační prostory klatovské radnice dne 2.1.2014 zaplnili klatovští podnikatelé, vedoucí a ředitelé organizací, aby si připili se starostou města Klatov Rudolfem Salvetrem při tradiční příležitosti příchodu nového roku, roku 2014.  Se sklenkou sektu popřál pan starosta všem klidný a pohodový rok, mnoho pracovních úspěchů, zdraví a štěstí. K tomuto se přidali i oba místostarostové a tajemník úřadu.

Jak v předešlých letech, tak i letos byl tradiční polední program obohacen o tři významné věci. První, bylo představení ratingového ohodnocení městu Klatovy místostarostou Václavem Chroustem. Poté následovalo vyhlášení Ankety o nejlepší provozovnu roku 2013. Ohodnoceny byly za nejlepší obchod - Second Help v Klatovech, nejlepší služby - Kadeřnictví a kosmetika v Klatovech, Nádražní ulice 790, nejlepší restaurace - Winters - Wein & Sekt Bar v Klatovech, nejlepší výroba - Řeznictví u Pavlíka v Klatovech. A jako poslední oficialita tohoto setkání bylo předání symbolického šeku DDM v Klatovech s výtěžkem z dobročinného bazaru. Částku 69333,- použijí na rekonstrukci zahrady u DDM.

 
 

  
  
  
  
  


Prohlášení o přístupnosti | Obsah stránek spravuje: Městský úřad Klatovy, redakčním systémem DynaWeb. Webdesign & hosting : ŠumavaNet.CZ