MMS HLÍDAČ POŘÁDKU | MĚSTSKÝ ÚŘAD KLATOVY

MMS HLÍDAČ POŘÁDKU

Hlavní menu

Doporučujeme

Krajský úřad Plzeňského kraje
Krajský úřad Plzeňského kraje
Informační server ŠumavaNet.CZ - regionální informace
ŠumavaNet.CZ - informace o regionu
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Pošumavská odpadová, s.r.o.
Pošumavská odpadová, s.r.o.

MMS hlídač pořádku

Upozorněte nás na nedostatky v čistotě města a veřejném pořádku. Pomozte nám v jejich odstranění.

Po mimořádném projektu s názvem „Klatovy-čisté město“, v jehož rámci byla zmodernizována vodohospodářská infrastruktura města, spouští Město Klatovy službu, jejímž cílem je zlepšení čistoty města a veřejného pořádku a z „čistého města“ tak postupně vybudovat „čistější město“.

Tato služba umožňuje občanům, aby prostřednictvím svého mobilního telefonu s fotoaparátem (eventuelně e-mailu) odeslali na městský úřad fotografii místa, které narušuje veřejný pořádek a čistotu města (rozbitá lavička, rozbitý chodník či vozovka, neudržovaná zeleň, nefunkční veřejné osvětlení, skládka odpadu, poškozené dopravní značení, odstavený vrak apod.)

Takovou zprávu občan odešle z mobilního telefonu jako MMS (multimediální zprávu) na tel. číslo 736 303 304 (podrobnosti odeslání viz níže) nebo s využitím mobilních datových přenosů na e-mail mms@mukt.cz.  Místo lze také vyfotografovat digitálním fotoaparátem, fotografii stáhnout do počítače a odeslat ji jako běžný e-mail.

 Pro jednoznačnou identifikaci je nutné připsat do doprovodného textu údaje, které konkretizují daný problém (název ulice, označení veřejného prostranství, křižovatka, event. GPS souřadnice apod.)

Jak služba funguje

 

 

Nepořádek v Lidické ulici
31.03.18

Dobrý den, rád bych upozornil na pozůstatky stavebních materiálů v Lidické ulici, které tam zůstaly po loňské rekonstrukci. Zároveň jsou tam dlouhodobě neuklizené nějaké dřeviny.

 

Stav: Vyřešeno 


 

Odpad - cyklostezka Křištín
24.03.18
Cyklistická stezka   2285  Srbice Křištín.  Po pravé straně, pod stromem než se přijede do obce Křištín je vyhozený odpad.

Stav: Vyřešeno 

Výkopové práce - Studentská ul.
08.01.18

Chtěl bych tímto upozornit pravděpodobně na důsledek nedůsledného vyžadování uvedení do původního stavu nebo jeho kontroly po výkopových pracích v ulicích města. Jako příklad uvádím v tuto chvíli již několik měsíců trvající stav ve Studentské ulici - tam po výkopových pracích na podzim zůstal nedokončený obrubník a skládka nepoužitých obrubníků u stromu před domem č.p. 205.

Stav:  V řešení - předáno ŠVAK 

Předchozí ( Strana 1/8 ) Následující
Přejít na:
Spodní text
Prohlášení o přístupnosti | Obsah stránek spravuje: Městský úřad Klatovy, redakčním systémem DynaWeb. Webdesign & hosting : ŠumavaNet.CZ