MMS HLÍDAČ POŘÁDKU | MĚSTSKÝ ÚŘAD KLATOVY

MMS HLÍDAČ POŘÁDKU

Hlavní menu

Doporučujeme

Krajský úřad Plzeňského kraje
Krajský úřad Plzeňského kraje
Informační server ŠumavaNet.CZ - regionální informace
ŠumavaNet.CZ - informace o regionu
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Pošumavská odpadová, s.r.o.
Pošumavská odpadová, s.r.o.

MMS hlídač pořádku

Upozorněte nás na nedostatky v čistotě města a veřejném pořádku. Pomozte nám v jejich odstranění.

Po mimořádném projektu s názvem „Klatovy-čisté město“, v jehož rámci byla zmodernizována vodohospodářská infrastruktura města, spouští Město Klatovy službu, jejímž cílem je zlepšení čistoty města a veřejného pořádku a z „čistého města“ tak postupně vybudovat „čistější město“.

Tato služba umožňuje občanům, aby prostřednictvím svého mobilního telefonu s fotoaparátem (eventuelně e-mailu) odeslali na městský úřad fotografii místa, které narušuje veřejný pořádek a čistotu města (rozbitá lavička, rozbitý chodník či vozovka, neudržovaná zeleň, nefunkční veřejné osvětlení, skládka odpadu, poškozené dopravní značení, odstavený vrak apod.)

Takovou zprávu občan odešle z mobilního telefonu jako MMS (multimediální zprávu) na tel. číslo 736 303 304 (podrobnosti odeslání viz níže) nebo s využitím mobilních datových přenosů na e-mail mms@mukt.cz.  Místo lze také vyfotografovat digitálním fotoaparátem, fotografii stáhnout do počítače a odeslat ji jako běžný e-mail.

 Pro jednoznačnou identifikaci je nutné připsat do doprovodného textu údaje, které konkretizují daný problém (název ulice, označení veřejného prostranství, křižovatka, event. GPS souřadnice apod.)

Jak služba funguje

 

 

Křižovatka Balbínova - Denisova
18.10.17

Křižovatka Balbínovy a Denisovy ulice není ze směru od Černé věže vidět ani není označená značkou. Do této části Balbínovy ulice je sice vjezd zakázán, ale lze očekávat, že zejména někteří cyklisté ji budou využívat. Protože si však nevšimnou, že se blíží ke křižovatce, mohou k ní dojet rychlostí, která jim neumožní včas zastavit. Navrhuji umístit před křižovatku z tohoto směru dopravní značku A03 Křižovatka, případně P04 Dej přednost v jízdě nebo P06 Stůj, dej přednost v jízdě.


 

Stav: V řešení - předáno HO 

Vychýlený semafor
01.09.17

Dobrý den, na křižovatce Koldinova - Dukelská je značně vychýlený jeden ze semaforů pro chodce.

 

Stav: Vyřešeno 

 

Závada v ul. 5. května
19.08.17

Tato díra je již několik týdnů na začátku příjezdu ke garážím (ke střelnici) u čerpací stanice Benzina v Ulici 5. května. Podobná díra je také před vjezdem z tohoto místa na Ulici 5. května (vedle autobazaru Holeček).

Stav: V řešení - předáno TSMK 

Předchozí ( Strana 1/8 ) Následující
Přejít na:
Spodní text
Prohlášení o přístupnosti | Obsah stránek spravuje: Městský úřad Klatovy, redakčním systémem DynaWeb. Webdesign & hosting : ŠumavaNet.CZ