Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy : GRANDFINÁLE PREZENTIÁDY ČESKÉ A SLOVENSKÉ REPUBLIKY, 26. 4. 2018, BRNO

Výborné výsledky
Přední místa v celostátních hodnoceních středních škol, výborné výsledky studentů u státní maturity
Progresivní škola
Intenzivní zavádění tabletů a moderních technologií do výuky, výuka informatiky a volitelně i programování
Výuka cizích jazyků
Pestrost nabídky, mezinárodní jazykové zkoušky, zahraniční exkurze
Univerzálnost
Příprava na všechny typy vysokých škol, profilace studentů pomocí široké palety volitelných předmětů
Všestrannost
Bohaté kulturní a sportovní aktivity studentů, aktivní školní klub
Sport a tělesná výchova
Třída pro aktivní sportovce, kvalitní vnitřní a vnější sportoviště
Proč jít studovat na gymnázium

Instagram

Gympl vážně i nevážně…
Klatovy Šumava

Grandfinále Prezentiády České a Slovenské republiky, 26. 4. 2018, Brno

Studenti kvarty B postoupili jako vítězové krajského kola soutěže v prezentačních schopnostech do jejího grandfinále. To se konalo již tradičně v prostorách Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Kluci předvedli velmi pěknou, interaktivní prezentaci s hranými scénkami, za což je porota odměnila 12. místem.

Za komisi českého jazyka jim gratuluje
PhDr. David Franta

Výsledková listina 1. kategorie (ZŠ a nižší gymnázium)

1. místo Techničky. LI (Gymnázium Mateja Hrebendu, Hnúšťa) ve složení: Ivana Kyseľová a Lea Romana Bálintová

2. místo Prima Kobra (Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora) ve složení: Kryštof Bednář, Ema Pajerová

3. místo TriplePower (Gymnázium Josefa Kainara, Hlučín) ve složení: Barbora Plačková, Vendula Černá, Jolana Kurková

4. místo MAmča (ZŠ Litomyšl, U Školek) ve složení: Amélie Nešporová, Marek Štegner

5. místo Týpci (Gymnázium a střední odborná škola Chodov) ve složení: Radek Hegenbart, Jaromír Péc, Matěj Brož

6. místo Vidláci (ZŠ Liptál) ve složení: Anna Marie Nohavicová, Jakub Kovář

7. místo Gazely (Církevní gymnázium Německého řádu, Olomouc) ve složení: Alžběta Rácová, Aneta Žerníčková a Natálie Štangová

8. místo Triola (Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou) ve složení: Veronika Veselá, Viktorie Kubíčková, Tereza Poláková

9. místo Wizards (ZŠ Břeclav) ve složení: Sára Vajbarová, Karolína Pindurová, Beáta Vlachová

10. místo NBM (ZŠ a MŠ Na Beránku v Praze 12) ve složení: Štěpánka Hammerová, Anna Dvořáková

11. místo Dámičky (Gymnázium Uherské Hradiště) ve složení: Kateřina Škrabalová, Vilma Čagánková

12. místo BeViŠp (Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy) ve složení: Josef Beneda, Jan Vild, Jan Špeta

13. místo The Same Difference (Gymnázium Soběslav) ve složení: Kateřina Řezníčková, Lenka Novotná a Kristýna Kliková

14. místo Želiezko (Gymnázium, Alejová 1, Košice) ve složení: Andrea Somošová a Ingrid Rusnáková

15. místo Easy way (ZŠ Hornická, Chomutov) ve složení: Tomáš Hubálek, Tomáš Krajíček, Petr Zoul

16. místo Glóbusisti (ZŠ Štefana Závodníka, Pružina ) ve složení: Veronika Vráblová, Petra Podoláková a Marek Hajdík

17. místo Partyzánka (ZŠ Partyzánská Česká Lípa) ve složení: Magdalena Holubová, Šimon Římánek, Jakub Munzar

18. místo Špenátovci (ZŠ Česká Skalice) ve složení: René Zelený, Tadeáš Jůza