Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy : FOTOSOUTĚŽ 2023

Výborné výsledky
Přední místa v celostátních hodnoceních středních škol, výborné výsledky studentů u státní maturity
Progresivní škola
Intenzivní zavádění tabletů a moderních technologií do výuky, výuka informatiky a volitelně i programování
Výuka cizích jazyků
Pestrost nabídky, mezinárodní jazykové zkoušky, zahraniční exkurze
Univerzálnost
Příprava na všechny typy vysokých škol, profilace studentů pomocí široké palety volitelných předmětů
Všestrannost
Bohaté kulturní a sportovní aktivity studentů, aktivní školní klub
Sport a tělesná výchova
Třída pro aktivní sportovce, kvalitní vnitřní a vnější sportoviště
Proč jít studovat na gymnázium

Instagram

Gympl vážně i nevážně…
Klatovy Šumava

Fotosoutěž 2023


Do letní fotosoutěže přišlo přes 60 povedených snímků a proběhlo hodnocení POROTOU a STUDENTY/UČITELI.

Vyhodnocení a slavnostní vyhlášení soutěže

Vyhlášení fotosoutěže včetně pravidel


Zatím zveřejňujeme pouze TOP 10 z obou hodnocení (bez uvedení pořadí).

TOP 10 dle poroty

Z důvodu zajištění maximální objektivity byly z hodnocení vyloučeny fotky porotců i učitelů.

TOP 10 dle studentů/učitelů

Děkujeme všem hlasujícím.

Poznámka: vzhledem ke shodnému počtu bodů na některých místech může být TOP 10 ve skutečnosti např. TOP 14.

Soutěžní fotografie:

Tip: Pro zvětšení fotky na ni klikněte.

01: Lucie Hrdinová (4.B) – Podvečer na Velharticích
02: Eva Kislingerová (učitelka) – Jára Vrchlický
03: Anna Králová (KA) – Kostel sv. Vavřince, Zdouň
04: Anna Králová (KA) – Kostel sv. Vavřince, Zdouň
05: Štěpán Špád (absolvent 1993, učitel) – Bílá strž
06: Lucie Hrdinová (4.B) – Hradní kocour
07: Lucie Hrdinová (4.B) – Rajský palác
08: Vojtěch Pokorný (2.B) – Cestou necestou
09: Vojtěch Pokorný (2.B) – Tam a zpět
10: Vojtěch Pokorný (2.B) – V mechu a kapradí
11: Vojtěch Pokorný (2.B) – Konec i začátek
12: Vojtěch Pokorný (2.B) – Rudý ďábel
13: Matouš Hnojský (OkA) – Psovod ovčí
14: Matouš Hnojský (OkA) – Cesta jsou šutry
15: Matouš Hnojský (OkA) – Sanšajn
16: Matouš Hnojský (OkA) – Valley of wonders
17: Matouš Hnojský (OkA) – Lemán
18: Denisa Chobotová (OkA) – Motýlí tanec
19: Denisa Chobotová (OkA) – Ota(kárek)
20: Denisa Chobotová (OkA) – Motýlí svět
21: Magdalena Váchová (OkB) – Romantika v 5:30
22: Magdalena Váchová (OkB) – Světlo před bouří. Ticho nebylo.
23: Magdalena Váchová (OkB) – V Lese
24: David Eisenhammer (SpB) – a bus in its natural habitat
26: Jana Kopáčková (SpB) – Prolnutí životů
27: Albert Bureš (KA) – Křížák pruhovaný se svou sítí
28: Albert Bureš (KA) – Kontrast v přírodě
29: David Eisenhammer (SpB) – ten-ton
30: David Eisenhammer(SpB) – stories for the dead
31: David Eisenhammer(SpB) – roof 404
32: Terezie Mikešová (absolvent 2023) – Rovnou za nosem
33: Sebastian Blaschke (KB) – Just come home
34: Tomáš Kreuzman (KA) – Vodopád
35: Jana Kopáčková (SpB) – Dovolená na vodě
36: Jana Kopáčková (SpB) – Noční pozorování
37: Eva Vizingerová (3.B) – 1. Králíček v trávě
38: Eva Vizingerová (3.B) – Nejlepší kamarádi
39: Michal Šos (3.A) – Modrý měsíc
40: Michal Šos (3.A) – Jsem z toho paf
41: Michal Šos (3.A) – Luční kvítí
42: Michal Šos (3.A) – Vratič
43: Michal Šos (3.A) – Dubínek
44: Pavel Hladký (učitel) – Hodina geometrie u Eschlkamu (Všerub)
45: Kateřina Červená (SA) – Saranče
46: Tomáš Baierl (1.A) – Stínový autoportrét
47: Tomáš Baierl (1.A) – Rychlík do Železné Rudy
48: Kateřina Červená (SA) – Ještěrka na sluníčku
49: Kateřina Červená (SA) – Ptáček s kořistí
50: Kateřina Červená (SA) – Kobylka
51: Kateřina Červená (SA) – Usměvavá vážka
52: Klára Zíková (TA) – Rakouská krajina
53: Adéla Mia Jandová (4.B) – Otakárek fenyklový
54: Adéla Mia Jandová (4.B) – Kdo si dá dort?
55: Lucie Sovková (1.A) – Kde jsi Popelko?
56: Lucie Sovková (1.A) – Galerie i pro ryby
57: Adéla Mia Jandová (4.B) – Koko koko kuk
58: Adéla Mia Jandová (4.B) – Zastávka s výhledem
59: Adéla Mia Jandová (4.B) – Ve stínu kapradí
60: Eva Reitmayerová (SpA) – Čachrovská Idylka
61: Eva Reitmayerová (SpA) – Po Dešti
62: Vanessa Klímová (PA) – Modré Oko
63: Vojta Dundr (PA) – Dvojitá Duha
64: Václav Skřivan (učitel) – Kdyně
65: Simona Vlčková (učitelka) – Ze šumavských vřesovišť
66: Vít Šilhavý (OkB) – Manětín
68: Jana Kopáčková (SpB) – Kapradí