Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy : PYTHAGORIÁDA 2021 – ŠKOLNÍ KOLO

Cesta: Titulní stránka > Předměty > Matematika
Výborné výsledky
Přední místa v celostátních hodnoceních středních škol, výborné výsledky studentů u státní maturity
Progresivní škola
Intenzivní zavádění tabletů a moderních technologií do výuky, výuka informatiky a volitelně i programování
Výuka cizích jazyků
Pestrost nabídky, mezinárodní jazykové zkoušky, zahraniční exkurze
Univerzálnost
Příprava na všechny typy vysokých škol, profilace studentů pomocí široké palety volitelných předmětů
Všestrannost
Bohaté kulturní a sportovní aktivity studentů, aktivní školní klub
Sport a tělesná výchova
Třída pro aktivní sportovce, kvalitní vnitřní a vnější sportoviště
120 let Gymnázia Klatovy Proč jít studovat na gymnázium

Instagram

Gympl vážně i nevážně…
Klatovy Šumava

Pythagoriáda 2021 – školní kolo

Na začátku listopadu proběhlo školní kolo matematické soutěže Pythagoriáda. Zúčastnili se jí studenti nižšího gymnázia. Úspěšným řešitelem se stal student, který získal nejméně 10 bodů z 15 možných.

Kvarty

Pořadí

Jméno

Třída

Počet bodů

1

Sedláček Jakub

V4A

11

1

Stichenwirth Štěpán

V4A

11

3

Horský Michal

V4A

9

3

Košan Václav Matěj

V4A

9

3

Vo Huy Hoang

V4A

9

6

Herčík Vojtěch

V4A

8

7

Adam Matěj

V4A

7

7

Smáhová Ivana

V4A

7

7

Stýblo David

V4B

7

7

Volák Jan

V4B

7

Tercie

Pořadí

Jméno

Třída

Počet bodů

1

Hozmanová Kristýna

V3B

12

2

Manoušková Natálie

V3A

11

2

Hampl Michal

V3B

11

2

Řezáčová Dagmar

V3B

11

5

Papay Vít

V3B

10

5

Votík David

V3B

10

7

Maxová Klaudie

V3A

8

7

Poslík Karel

V3A

8

7

Votípka Jan

V3A

8

Sekunda

Pořadí

Jméno

Třída

Počet bodů

1

Mazanec Martin

V2A

6

1

Nejedlý Jan

V2A

6

3

Hrdlička Jakub

V2A

5

4

Bigasová Štěpánka

V2A

4

4

Králová Anna

V2A

4

6

Cariková Magdaléna

V2A

3

6

Doležalová Anna

V2A

3

6

Hrdlička Tomáš

V2A

3

6

Chalupová Lucie

V2A

3

6

Kreuzman Tomáš

V2A

3

6

Řeřichová Vendula

V2A

3

6

Slivoň Ondřej

V2A

3

Prima

Pořadí

Jméno

Třída

Počet bodů

1

Ráčková Magdaléna

V1A

14

2

Trnková Anna

V1A

13

2

Věnečková Lenka

V1A

13

4

Pikešová Barbora

V1A

11

4

Votípková Andrea

V1A

11

5

Čipera Filip

V1A

10

5

Hořejší Jan

V1A

10

5

Krausová Ellen

V1A

10

5

Ludvíková Eva

V1A

10